Excellence smoothing shampoo

Specialus šampūnas padedantis paruošti plaukus ENZYMOTHERAPY procedūroms. Išvalo iš plauko chlorą, kalkes, geležį, silikono bei kitų priemonių likučius. pH=8

Naudojimas:

Išspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp delnų. Šampūną švelniai paskirstykite nuo šaknų iki galiukų ir palikite kelias minutes veikti. Plaukite šampūnu plaukus tiek kartų, kad pajustumėte, jog plaukai tikrai švarūs.

Excellence Enzymotherapy Sublime BIO + ENZYMES

Naujas revoliucinis produktas – glotninimo ir atstatymo procedūra, kurios pagrindas yra Bio-enzimai ir visos reikalingos natūralios aminorūgštis Jūsų plaukams. Šį produktą sukūrė Belma Kosmetik. Tai vienintelis pasaulyje patentuotas produktas, neturintis analogų. Naujai sukurta formulė – Bio-enzimai kartu su nano tanino rūgštimi leidžia įvesti medžiagas giliai iki plauko kortekso, tokiu būdu, greičiau atkuriama plauko struktūra iš vidaus.

Naudojimas:

Išplaukite su giliai valančiu šampūnų EXCELLENCE SMOOTHING SHAMPOO (Pre Excellence Step 1) 3-5 kartus, palaikydami šampūną apie 3 min kiekvieną kartą. Išskalavus nusausinkite su rankšluosčiu plaukus (80%).

Paskirstykite priemonę sruoga po sruogos nuo šaknų iki pat galiukų naudodami teptuką ir retas šukas.

Išlaikykite 15-30 min ir gerai išskalaukite.

Džiovinkite naudodami sušukavimui skirtą šepetį tol, kol išgausit glotnumo ir blizgesio efektą. Išdžiovinus naudokite tiesinimo žnyples (190 ºC-230 ºC). Lėtai tiesinkite zonomis pradėdami nuo šaknų ir pereidami į vidurio zoną ir link galų. Lėtai tiesinkite kiekvieną zoną apie 8 kartus.

Paskirstykite MIRACLE OIL PERFECT BOND (Miracle Oil Step 3) kaukę ant plaukų ir išlaikykite mažiausiai 10 min, gerai išskalaukite.

Excellence Miracle Oil

Maitinanti kaukė. Dar nebuvo taip lengva atstatyti plaukų struktūrą! Viena priemonė, kuri padaro tiek daug. Jos sudėties pagrindą sudaro enzimai, jojobos aliejus, bambuko ekstraktas ir alavijas. Šie ingredientai atstato net stipriai pažeistus plaukus. Laminuoja plauko paviršių užrakindami visą įvestą maitinimą, pašalina statinį krūvį, sujungia ir atstato suardytas plauko difuzines jungtis, suteikia termo ir mechaninio poveikių apsaugą. Mūsų pagrindinė misija – kurti ir atrasti naujas formules, kurios padės ir palengvins darbą salone bei leis pasiekti aukštų rezultatų. Mes tikime, kad Jūsų, kaip meistrų, misija – prižiūrėti ir suteikti gyvybingumo plaukams!

Naudojimas:

Ant išplautų plaukų paskirstykite priemonę sruoga po sruogos. Pašildykite 10-20 min, leiskite atvėsti ir išskalaukite, išdžiovinkite. Geresniam rezultatui pasiekti, suaktyvinkite priemonę tiesindami plaukus tiesinimo žnyplėmis.

Puikiai tinka po šviesinimo. Nuskalavus dažus paskirstykite priemonę. Retomis šukomis pašukuokite, kad paskirstytumėte priemonę per visą plauko ilgį. Išlaikykite 10-15 min. Nuskalaukite ir formuokite norimą šukuoseną.

Galima maišyti su EXCELLENCE THERMIC OIL ampulėmis

Enzymo bath

Kai plaukai šaukiasi SOS, į pagalbą ateina ENZYMO BATH. Tikras išsigelbėjimas! Atstato vitaminų, mineralų balansą ir keratino plokšteles, kurios buvo pažeistos po plaukų cheminio arba mechaninio procesų. Neprarandant apimties ir vešlumo neleidžia plaukams pūstis ir šakotis.

MAKSIMALUS GLOTNUMAS TIESIEMS IR BESIGARBANOJANTIEMS PLAUKAMS

PAŠALINA PLAUKŲ PŪTIMĄSI

IŠORINIS ATKŪRIMAS

pH=3,0

Naudojimas:

Ant išplautų ir 50% nusausintų plaukų, paskirstykite priemonę sruoga po sruogos. Pašildykite 20 min, išdžiovinkite. Geresniam rezultatui pasiekti, suaktyvinkite priemonę tiesindami plaukus tiesinimo žnyplėmis.

Galite maišyti su visomis ENZYMOTHERAPY priemonėmis arba naudoti po visos procedūros tam, kad atstatytumėte plauko keratinines plokšteles ir suteiktumėte ilgesnį procedūros rezultato išlaikymą.

Pre & Post Smoothing

Tai pasaulinė naujiena plaukų atstatymo procedūrose. Sertifikuotų ingredientų dėka - mes galime užtikrinti, kad sulfidų tiltai plaukuose išsidėstytų horizontaliai. Taip plaukai taps glotnūs ir sumažinsite plaukų pasipūtimą. Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros. Tinka visu tipu plaukams. Puikiai gelbsti prieš ir po cheminių pažeidimų

Naudojimas:

Išplaukite plaukus su Shampoo Excellence Step 1.

Tolygiai paskirstykite PRE-SMOOTHING ant drėgnų plaukų ir išdžiovinkite džiovintuvu (stipresniam efektui galima tiesinti su tiesinimo žnyplėmis iki 180 °C)

Neišskalaukite, palikite priemonę mažiausiai 12 valandų, kad pasiektumėte optimalius atstatymo ir drėkinimo rezultatus.