ENZYMOTHERAPY

BIO TECHNOLOGIJA – REVOLIUCIJA GLOTNINIMO PROCEDŪROSE, PAGRĮSTA BIO ENZIMAIS IR NATŪRALIOMIS AMINORŪGŠTIMIS

Enzymotherapy yra unikali pasauliniu mastu Belma Kosmetik užpatentuota plaukų priežiūros sistema.

Mūsų naujoji technologija su Bio enzimais ir Nano Tanino rūgštimi leidžia giliau įsiskverbti į plauko žievę, taip ypatingai sustiprinant plauko žvynelių susijungimą.

Naujai suformuojama baltymų grandinė yra stipresnė, todėl išgauname:

- Stipresnį atstatymą.

- Plaukai ilgiau išlieka glotnūs.

- Procedūra užtrunka mažiau laiko.

- Nekeičia plauko spalvos.

RINKOJE SIŪLOMŲ TIESINIMO PROCEDŪRŲ TIPAI:

(Šarmas-natrio hidroksidas): natrio hidroksidas arba kalio hidroksidas, naudojamas kaip bazinė atpalaiduojanti medžiaga. Šio tipo bazė suardo disulfidų jungtis, taip įtakodama plaukų skaidulų suminkštėjimą ir išbrinkimą.

Šio tipo produktuose natrio ar kalio hidroksidai nenaudojami. Baltymų grandinių keratine suardymui naudojamas Guanidino hidroksidas. Šio tipo procedūrų poveikis plaukams ir galvos odai ne toks agresyvus.

Cisteino jungčių atpalaidavimui naudojamas amonio tioglikolatas, kuris taip pat suminkština plauko audinius. Šiuo atveju, prieš procedūrą būtina išplauti plaukus (prieš tai aprašytais atvejais produktas tepamas tiesiai ant sausų plaukų).

Naudojamos formaldehido, glioksilo ar kitos rūgštys. Tai labiausiai pavojingas ir žalingas sveikatai tiesinimo būdas. Aktyviosios medžiagos yra kancerogeninės, taip pat daro žalingą poveikį ir plaukui: padengia jį plastiko sluoksniu, kuris tol, kol laikosi ant plauko, neleidžia jokioms naudingosioms medžiagoms įsiskverbti į plauką ir jį pamaitinti.

Vienintelis produktas, kuris savo sudėtyje neturi formaldehidų ir jo vedinių. Veikia dėka Enzimų ir išskaidytos Nano tanino rūgšties. Šios išskirtinės Belma Kosmetik technologijos dėka, plaukai išlieka sveiki ir švelnūs. Enzymotherapy aktyvuojasi veikiant šilumai: įvyksta cheminė reakcija, kurios metu Enzimų mišinys, paveiktas šilumos, tampa greitai įsiskverbiančiais baltymais. Tanino rūgštis sujungia molekules, vadinamas Molekuliniu enzimų ir baltymų junginiu. Naudojant taniną, kuris formuoja naujas baltymų molekulių grandines ir enzimus, cheminė reakcija padeda pagreitinti ir sustiprinti baltymų įsiskverbimą.

Klausimai

Taros augalas yra plačiai naudojamas maisto gamyboje bei pramonėje, kadangi turi gydomųjų savybių. Taip pat jis naudojamas dirvos apsaugai, kai nėra galimybės dirvą laistyti, tam, kad apsaugotų laukus nuo erozijos bei palaikytų žemės derlingumą.

Taros vaisiai suteikia mums daugybę jų panaudojimo galimybių. Taros ankštį sudaro 62% tanino – tai yra didžiausia randama tanino koncentracija, kai tuo tarpu augalo šerdyje randama nuo 30% iki 60% šios veikliosios medžiagos.

Cezalpinijoje aptinkamas taninas yra priskiriamas hidrolizuojamų.(vandenyje tirpių) taninų grupei, kurioje pagrindinė veiklioji medžiaga yra galo rūgšti. Cezalpinija, arba Tara, dėl jos sudėtyje esančio didžiulio kiekio hidrolizuojamo tanino, iš jos pagamintiems produktams suteikia stiprų glotninantį poveikį. Šie aktyvūs ingredientai plauko pluošte suformuoja kryžmines jungtis, sudarydami keletą reaguojančių grupių.

Mūsų kūnui reikia baltymų. Bet pirmiausia, mūsų kūnui reikia amino rūgščių, kad suformuotų baltymus. Mūsų sveikatai jie – gyvybiškai svarbūs. Baltymai atlieka pagrindinę rolę mūsų medžiagų apykaitoje, aktyviai dalyvauja biologinėje kūno konstrukcijoje, net nedidelis jų trūkumas – netoleruotinas.

Jūsų kūnas reikalauja amino rūgščių, kad atliktų tam tikras užduotis, tokias kaip augimas, audinių regeneracija, taip pat pagrindinių kūno funkcijų palaikymas.

VALINAS: Kai jūsų oda įdrėskiama, jūsų audiniai greitai atsinaujina. Tai – ne magija, tai amino rūgšties valinas atlieka šią būtiną funkciją. Produkte naudojamas iš sojų ekstrakto išgautas valinas.


METIONINAS: Tai viena svarbiausių amino rūgščių, sudarančių gyvų organizmų baltymus.

Bio-Enzimai yra natūralūs baltymų elementai, kurių tikslas yra katalizuoti chemines reakcijas greičiau, nei jos vyktų be jų pagalbos; jie yra cheminių reakcijų katalizatorius. Bioenzimai tai baltymai, kurie katalizuoja visas biochemines reakcijas.
Katalizatorius yra medžiaga, sumažinanti cheminės reakcijos aktyvumą (t.y.energiją). Sumažinus reakcijai reikalingos energijos poreikį, didėja reakcijos greitis.

Tiesinimo žnyplių išskiriamo karščio dėka, enzimai padvigubina reakcijos naudingumą, taip pat formuodami naujas baltymų grandines. Tokiu būdu mes gauname daug geresnius rezultatus.

– BIO Alpha-Lupalinas: DNR Apsauga su karotinu ir vitaminu E.

– BIO Lupino aliejus: Itin turtingas karotinais ir vitaminu E.

– BIO-KP: Stimuliuoja kolageno gamybą.

– Avokado aliejus: Tobulas antioksidantas, užtikrinantis plaukų drėkinimą.

– Hair-KP: Stimuliuoja kolageno gamybą.

– Bio rūgšties baltymai, išgaunami iš kolageno, užpildo ir sutvirtina plauko kutikulę.

– Veikiama karščio, Tanino rūgštis formuoja baltymų tinklą tarpląsteliniame plauko žievelės sluoksnyje