ENZMOLOGY HAIR CARE

Sprendimai visoms plaukų problemoms

Tai pilnavertė ir visapusiška Jūsų plaukų priežiūra

Parduodama išskirtinai, tik autorizuotuose salonuose Profesionaliam naudojimui

Besikeičiant metų laikams, keičiasi ir žmogaus kraujotaka. Tai gali įtakoti ir jūsų plaukų sveikatą, susilpninti plaukų šaknis, iššaukti plaukų slinkimą. Padidėjęs kraujo spaudimas suaktyvina sebumo gamybą riebalų liaukose ir jo išsiskyrimą į plaukų folikulus.

Sebumas (natūralus odos riebalų sluoksnis) odai ir plaukams yra reikalingas, tačiau jo perteklius gali įtakoti priešingą rezultatą: užkimšti, plaukų folikulus, taip sutrikdydamas plaukų augimą.


Dar viena, kai kuriems sezonams būdinga priežastis, dėl kurios gali silpnėti plaukai – nepilnavertė mityba, taip pat vitaminų ar amino rūgščių, būtinų plaukų augimui ir sveikatai, trūkumas.


Apsisaugoti nuo besikeičiančių sezonų įtakos jūsų plaukams, rekomenduojame reguliariai juos maitinti medžiagomis, kurios yra būtinos išlaikyti juos anageno (augimo) fazėje kaip galima ilgiau.

Hair Loss slinkimą stabdantis šampūnas

Sukurtas sustabdyti plaukų slinkimą, dėka patentuotos formulės, į kurią įeina tokie natūralūs aktyvieji ingredientai kaip Dviskiautis ginkmedis ir vitaminas B6. Tobula pagalba vyrams ir moterims, kuriems pasireiškia pirmieji plaukų slinkimo požymiai, ir norintiems šį procesą sustabdyti kiek įmanoma ankščiau.

Naudojimas:

Išplauti plaukus su „Stop Hair Loss“ šampūnu. Nusausinti plaukus rankšluosčiu. Naudoti „Stop Loss 01“ kasdien keturias savaites esant stipriam slinkimui ir 3 kartus per savaitę vidutinio plaukų slinkimo atveju, pilnai įmasažuoti į galvos odą pirštų galiukais. Pastebėjus mažėjantį plaukų slinkimą, sumažinti naudojimą iki 2 kartų per savaitę, kol 4 savaičių gydomasis kursas bus baigtas. Plaukus galima džiovinti neišskalavus produkto. Baigę kursą, tęskite su serumu 2 Growin.

Stop 01 slinkimą stabdantis serumas

Sukurtas sustabdyti plaukų slinkimą, dėka patentuotos formulės, į kurią įeina tokie natūralūs aktyvieji ingredientai kaip Dviskiautis ginkmedis (flavonoidas, praplečiantis ląsteles) ir vitaminas B6, kuris užtikrina, kad plauko folikulai gautų pakankamai deguonies, reikalingos išlaikyti juos gyvybingus.

Naudojimas:

Paskirstykite naudodami pipetę, įmasažuokite pirštų galais. Esant stipriam plaukų slinkimui, naudokite kasdien, bent keturias savaites, arba kol pastebėsite plaukų slinkimo sumažėjimą. Baigę kursą, tęskite su serumu 2 Growing.

Growing 02 augimą skatinantis serumas

Specialiai sukurtas skatinti plaukų augimą, dėka patentuotos formulės, į kurią įeina tokie aktyvieji ingredientai kaip kofeinas, salicilo rūgštis, baltymai ir amino rūgštys. Serumas turi visko, ko reikia jūsų plaukams pamaitinti iš vidaus ir išorės. Kofeinas: mokslinėmis studijomis įrodyta, kad kofeinas stimuliuoja žmogaus plaukų augimą. Salicilo rūgštis: keratolitikas (skatinantis ląstelių atsinaujinimą), taip pat reguliuoja sebumo gamybą. Baltymai ir amino rūgštys: būtinai išlaikyti stiprius ir sveikus plaukus.

Naudojimas:

Paskirstykite naudodami pipetę, įmasažuokite pirštų galais. Esant stipriam plaukų slinkimui, naudokite kasdien, bent keturias savaites, arba kol pastebėsite plaukų slinkimo sumažėjimą. Baigę kursą, tęskite su serumu 2 Growing.

Density 03 tankumą suteikiantis serumas

Sukurtas suteikti plaukams daugiau tankumo ir apimties, dėka patentuotos formulės, į kurią įeina tokie aktyvieji ingredientai, kaip L-cisteino, hialurono rūgštys ir baltymai. Serumas suteikia plaukams daugiau apimties ir tankumo, išlaikant plaukus stiprius ir sveikus.

Naudojimas:

Naudojant pipetę, paskirstykite 03 serumą ant galvos odos, įmasažuokite. Naudokite keturis kartus per savaitę, pirmas keturias savaites, vėliau du kartus į savaitę kol pasieksite norimą rezultatą.

Keep Calm 04 raminantis aliejukas

Sukurtas iš natūralių ingredientų, siekiant nuraminti galvos odą, sustabdyti niežėjimą ir odos sudirgimą. Pašalina perteklinį riebalavimąsi ir kontroliuoja natūralų odos pH balansą, tuo pačiu maitindamas galvos odą vitaminais. Turi priešuždegiminį ir antibakterinį poveikį, kas padeda kovoti su odos niežėjimu, pleiskanomis, atsiradusiomis dėl odos išsausėjimo arba dėl per didelio riebalų išsiskyrimo, taip pat skatina galvos odos ląstelių atsinaujinimą.

Naudojimas:

Naudojant pipetę, paskirstykite 04 aliejuką ant galvos odos, įmasažuokite. Naudokite du kartus per savaitę, kol pajusite pagerėjimą, o vėliau kartą per savaitę, siekiant palaikyti sveika galvos odą.

Keep Calm šampūnas

Šampūnas iš natūralių ingredientų, siekiant nuraminti galvos odą, sustabdyti niežėjimą ir odos sudirgimą. Pašalina perteklinį riebalavimąsi ir kontroliuoja natūralų odos pH balansą, tuo pačiu maitindamas galvos odą vitaminais. Turi priešuždegiminį ir antibakterinį poveikį, kas padeda kovoti su odos niežėjimu, pleiskanomis, atsiradusiomis dėl odos išsausėjimo arba dėl per didelio riebalų išsiskyrimo, taip pat skatina galvos odos ląstelių atsinaujinimą.

Naudojimas:

Sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu. Šampūną paskirstykite ant galvos odos ir švelniai masažuokite. Išskalavus pakartokite procedūrą antrą kartą, paliekant šampūną veikti iki 5 min. Išskalaukite.

Keep Calm kaukė

Kaukė iš natūralių ingredientų, siekiant nuraminti galvos odą, sustabdyti niežėjimą ir odos sudirgimą. Pašalina perteklinį riebalavimąsi ir kontroliuoja natūralų odos pH balansą, tuo pačiu maitindamas galvos odą vitaminais. Turi priešuždegiminį ir antibakterinį poveikį, kas padeda kovoti su odos niežėjimu, pleiskanomis, atsiradusiomis dėl odos išsausėjimo arba dėl per didelio riebalų išsiskyrimo, taip pat skatina galvos odos ląstelių atsinaujinimą.

Naudojimas:

Paskirstykite kondicionierių ant gerai šampūnu išplautų ir nusausintų rankšluosčiu plaukų. Kruopščiai iššukuokite nuo šaknų iki galiukų leisdami kondicionieriui tolygiai veikti per visa plauką. Palikite veikti 5 – 15 minučių ir gerai nuskalaukite.