NAUJA PLAUKŲ FORMAVIMO LINIJA IŠ BELMA KOSMETIK

RECOVERY BLOND NENUPLAUNAMAS KONDICIONIERIUS ŠVIESINTIEMS PLAUKAMS

Nenuplaunamas kondicionierius, specialiai sukurtas šviesintiems plaukams, panaikina nepageidaujamus oranžinius bei varinius atspalvius. Enzimais praturtinta formulė, kuri atitolina folikulo senėjimo procesus, skatindama plauko folikulo ląstelių atsinaujinimą ir taip leisdama išsaugoti plaukus sveikus ilgesnį laiką.

Įsidėkite šiek tiek produkto į delną, patrinkite tarp rankų ir tepkite plaukus nuo vidurio iki galiukų. Jeigu reikia, galite naudoti plaukų tiesintuvą arba džiovintuvą. Užbaikite šukuoseną, naudodami įprastus formavimo produktus.

RECOVERY CURLY NENUPLAUNAMAS KONDICIONIERIUS GARBANOTIEMS PLAUKAMS

Nenuplaunamas, lengvos fiksacijos kondicionierius. Argano aliejumi ir kolagenu praturtinta formulė kontroliuoja garbanojimąsi, suteikia plaukams judrumo ir atskiria garbanas.

RECOVERY NENUPLAUNAMAS KONDICIONIERIUS

PRODUKTO TEIKIAMI PRIVALUMAI:

– Atstato išsausėjusius, pažeistus plaukus;

– Suranda ir suvaldo besibanguojančius plaukus;

– Apsaugo nuo karščio;

– Suteikia minkštumo ir šilkinio švelnumo;

– Apsaugo spalvą UVA ir UVB filtrais;

– Palengvina iššukavimą ir tiesinimą;

– Pastebimai sumažina vėlimąsi;

– Apsaugo nuo galiukų skilinėjimo;

MEMORY

Plaukų atstatymas ir geros būklės palaikymas su švelnios fiksacijos efektu. Kontroliuokite šukuoseną naudodami produktą sluoksniuojant ir išgaukite fantastiškus rezultatus. Pabaikite kurti savo stilių su tobulai išbaigta šukuosena. Užtikrina pribloškiančius rezultatus ir profesionalų darbą, suteikdamas plaukams minkštumo, žvilgesio ir tekstūros, pridėdamas apimties, fiksacijos ir nuimdamas pasipūtimą. Atstato ir pastorina plonus, pažeistus, silpnus plaukus ir skilinėjančius galiukus. Efektyviai sustiprina silpnus plaukus.