Tanino Power Shot

POWER SHOT TREATMENT pagerina plauko struktūrą, padaro plaukus glotniu ir švelnius it šilkas. Šis produktas tobulai tinka visiems plaukų tipams ir garantuoja ilgalaikį rezultatą. Nepakeičia plaukų spalvos, išlaiko spalvas ryškias. Labai rekomenduojama cheminėmis priemonėmis pažeistiems plaukams, atstato jų padarytą žalą.

Naudojimas:

Trumpi ir vidutinio ilgumo plaukai: Dubenėlyje sumaišykite 20 g Excellence kaukės ir 0,3 g (vienas paspaudimas) POWER SHOT. Tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų ir iššukuokite juos šukomis. Palikite 10 – 20 min. Gerai išskalaukite.

Vidutinio ilgumo ir ilgi plaukai: Dubenėlyje sumaišykite 40 g Excellence kaukės ir 0,6 g (vienas paspaudimas) POWER SHOT. Tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų ir iššukuokite juos šukomis. Palikite 10 – 20 min. Gerai išskalaukite.

Naudojimas su dažais: Įdėkite 0,6 g (du paspaudimai) POWER SHOT į bet kuriuos ilgalaikius dažus. Spalva bus ryškesnė ir išliks ilgiau. Atkuria pažeistus plaukus, sumažina plaukų pasipūtimą, 100% pagerina žilų plaukų uždažymą.

Naudojimas su šviesinimo pasta arba milteliais: Įdėkite 0,6 g POWER SHOT į šviesinimo dažus. Plaukai taps blizgantys ir stipresni.

Excellence Thermic Oil

EXCELLENCE THERMIC OIL yra atstatančios aliejinės ampulės. Jose esantis unikalus aliejų ir enzimų mišinys, reaguodamas su šiluma, intensyviai atstato pažeistą plauko pluoštą, jį užpildo, atkuria pirminę struktūrą. Atstato plaukų elastingumą, stiprumą ir žvilgesį.

Simondsijų aliejus – intensyvus ekstraktas, turintis drėkinančių, minkštinančių, antioksidacinių ir raminančių savybių.

Avokadų aliejus – turtingas baltymais, vitaminais A, D, E ir B6, magniu, variu, geležimi, amino ir folio rūgštimis, kurios skatina sveikų ir vešlių plaukų augimą.

Alyvuogių aliejus – sudėtyje tokoferolis, nesočiosios riebiosios rūgštys ir mineralai, kurie skatina plauko regeneraciją. Plaukai atgauna žvilgesį ir pilnumą.

Argano aliejus – glotnumas ir šilkiniai plaukai. Tiesina ir suvaldo besipučiančius ir nepaklusnius plaukus nuo šaknų iki galiukų.

Enzimai – tai yra išskirtiniai ir unikalūs fermentai (baltymai), kurie veikiant šilumai, atstato ir regeneruoja kiekvieną plauko ląstelę. Tai plaukų statybinė medžiaga, kuri suteikia tvirtumo ir elastingumo, pakeičianti Jūsų plaukų būklę neatpažįstamai.

Naudojimas:

Išplaukite plaukus su EXCELLENCE SMOOTHING SHAMPOO giliai valančiu šampūnu, rankšluosčiu nusausinkite plaukus ir paskirstykite EXCELLENCE THERMIC OIL nuo plaukų šaknų iki galiukų.

Ilgiems plaukams – 20ml, trumpiems – 10ml. Rekomenduojame naudoti šilumos šaltinį ar vienkartinę kepurėlę ir apvynioti rankšluosčiu. Galima pašildyti plaukų džiovintuvu.

Jei naudojate šilumą – išlaikykite 10-15 min. Jei ne – 15-20 min. Gausiai nuskalaukite vandeniu ir formuokite plaukus. Galima naudoti maišant su MIRACLE OIL PERFECT BOND kauke.

Geriausiam efektui pasiekti rekomenduojame naudoti 2 kartus per savaitę. Poveikiui išlaikyti – kartą per savaitę.

Excellence Miracle Oil

Dar nebuvo taip lengva atstatyti plaukų struktūrą! Viena priemonė, kuri padaro tiek daug. Jos sudėties pagrindą sudaro enzimai, jojobos aliejus, bambuko ekstraktas ir alavijas. Šie ingredientai atstato net stipriai pažeistus plaukus. Laminuoja plauko paviršių užrakindami visą įvestą maitinimą, pašalina statinį krūvį, sujungia ir atstato suardytas plauko difuzines jungtis, suteikia termo ir mechaninio poveikių apsaugą.

Mūsų pagrindinė misija – kurti ir atrasti naujas formules, kurios padės ir palengvins darbą salone bei leis pasiekti aukštų rezultatų. Mes tikime, kad Jūsų, kaip meistrų, misija – prižiūrėti ir suteikti gyvybingumo plaukams!

Naudojimas:

Ant išplautų plaukų paskirstykite priemonę sruoga po sruogos. Pašildykite 10-20 min, leiskite atvėsti ir išskalaukite, išdžiovinkite. Geresniam rezultatui pasiekti, suaktyvinkite priemonę tiesindami plaukus tiesinimo žnyplėmis.

Puikiai tinka po šviesinimo. Nuskalavus dažus paskirstykite priemonę. Retomis šukomis pašukuokite, kad paskirstytumėte priemonę per visą plauko ilgį. Išlaikykite 10-15 min. Nuskalaukite ir formuokite norimą šukuoseną.

Galima maišyti su EXCELLENCE THERMIC OIL ampulėmis

Excellence Post Straightening Mask

Atstato nualintus, sausus, pažeistus plaukus. Suteikia blizgesio, glotnumo ir švelnumo. Sudėtyje esantis keratinas intensyviai atstato plauką iš vidaus ir išorės, kolagenas ir aminorūgštys atkuria visas maistingąsias medžiagas, kurios buvo prarastos po plaukų tiesinimo, dažymo, šviesinimo. Fiksuoja ir neutralizuoja visus cheminius procesus.

Naudojimas:

Padalinkite plaukus į keturias dalis, kaukę ištrinkite tarp delnų ir gausiai paskirstykite ant kiekvienos zonos atskirai, gerai iššukuokite. Kaukę laikykite 10- 15 min. Norint stipresnio rezultato, naudokite plaukų džiovintuvą (grožio salone naudoti plaukų džiovintuvą su gaubtu) kol kaukė susigers. Gerai išskalaukite. Namų sąlygomis galite naudoti kaip kaukę nakčiai.

Prep Spray

PREP SPRAY – nenuplaunama priemonė skirta 100% apsaugoti nuo karščio, maitinti ir tiesinti plaukus. Enzimų, tanino ir šilko baltymų mišinys atstato ir suteikia apsaugą nuo terminio poveikio, tiesina, neleidžia jiems elektrintis ir suteikia švytėjimo. Tinka visiems plaukų tipams.

Naudojimas:

Priemonę purkšti ant išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Kruopščiai iššukuokite nuo šaknų iki galiukų ir formuokite plaukus džiovintuvu arba sausus plaukus plaukų tiesintuvu.