Specialiai sukurta formulė suteikia apsaugą nuo karščio ir plaukų džiovinimo. Aliejai turtingi vitaminais ir enzimais.

OJON OIL glotninamasis aliejus plaukams

Ojon aliejus skirtas ploniems plaukams, nuima pasipūtimą, suteikia plaukams blizgesio ir minkštumo pojūtį. Prisotina plaukus drėgme ir stabdo plaukų senėjimo procesus.

Porą lašų aliejaus paskirstykite ant šlapių plaukų, gerai iššukuokite, kad pasiskirstytų per visą plaukų ilgį. Esant poreikiui galite naudoti ant sausų plaukų.

ARGAN OIL glotninamasis aliejus plaukams

Argano aliejus suteikia plaukams blizgesio, glotnumo ir minkštumo pojūtį. Prisotina plaukus drėgme ir stabdo plaukų senėjimo procesus.

Porą lašų aliejaus paskirstykite ant šlapių plaukų, gerai iššukuokite, kad pasiskirstytų per visą plaukų ilgį. Esant poreikiui galite naudoti ant sausų plaukų.

ARGAN OIL EVERYDAY MASK drėkinanti kaukė

Aprašymas

ARGAN OIL EVERYDAY MASK - kasdieninis kondicionierius, kuris yra praturtintas vitaminais A ir F, šilko baltymais, antioksidantais ir mineralais, apsaugančiais nuo kasdienio aplinkos poveikio. Kaukė giliai drėkina, suteikdama plaukams ilgai išliekantį žvilgesį ir šilkinį švelnumą.

Nedidelį kiekį kaukės ištrinkite tarp delnų ir švelniai tepkite ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, gerai iššukuokite. Kaukę laikykite pagal poreikį ir tuomet kruopščiai nuskalaukite. Laikant kelias minutes veikia kaip kondicionierius. Laikant nuo 15 min. veikia kaip giliai drėkinanti kaukė.

ARGAN OIL šampūnas

Aprašymas

ARGAN OIL SHAMPOO drėkinantis šampūnas su specialia formule, praturtintas šilko baltymais, išplauna ir puoselėja plaukus, nepažeisdamas plaukų struktūros ir epidermio sluoksnio. Tinkamas naudoti kasdieninei priežiūrai, visų tipų plaukams.

Sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu. Išspauskite lašelį šampūno į delną ir patrinkite tarp delnų, Šampūną švelniai paskirstykite ant galvos odos ir masažuokite odą pirštų galais. Išskalaukite ir procedūrą pakartokite antrą kartą, paskirstydami šampūno putas per visą plaukų ilgį ir palikite šampūną kelioms minutėms veikti. Gerai išskalaukite. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, naudokite su ARGAN OIL EVERYDAY MASK drėkinančia kasdienine kauke.

ARGAN OIL RECOVERY maitinamas kremas

Aprašymas

RECOVERY nenuplaunamas kondicionuojantis kremas praturtintas Enzimais, Ojon ir Argano aliejais tinka bet kokio tipo plaukams. Suteikia termoapsaugą: galite naudoti plaukų džiovintuvą arba žnyples nebijodami pažeisti plaukų. Jie išliks glotnus ir nepraradę blizgesio. Kremas atstato net labai pažeistus plaukus.

ARGAN OIL RECOVERY kremas aprūpina plaukus maistingosiomis medžiagomis, A ir E vitaminais, kad apsaugotų ir puoselėtų Jūsų plaukus nuo išorinių veiksnių, tokių kaip saulė ir drėgmė. Kaukė prisotina plaukus antioksidantais, ir neutralizuoja laisvuosius radikalus. Taip pat suteikia žvilgesio ir minkštumo plaukams, akimirksniu panaikina plaukų pasipūtimą ir lengvumo jausmą.

Priemonę paskirstykite ant šampūnu išplautų ir kondicionieriumi pamaitintų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Kruopščiai iššukuokite nuo šaknų iki galiukų ir formuokite plaukus džiovintuvu arba tiesinimo žnyplėmis.